• Dostawa

§5 Warunki dostawy
1. Przewidywany termin realizacji dostawy określony jest w zakładce „Transport”. Przy zamówieniach towaru różnego rodzaju pod uwagę będzie brany najdłuższy czas oczekiwania. W przypadku jeśli zamówiony towar jest niedostępny w określonym przy potwierdzeniu zamówienia terminie, Sprzedający bezzwłocznie poinformuje Kupującego o przewidywanym nowym czasie dostawy.
2. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia dostaw wynikające nie z jego winy, w szczególności za opóźnienia z winy producenta lub firmy kurierskiej.
3. W przypadku odmowy przyjęcia towaru, lub braku możliwości dostarczenia towaru z winy Kupującego, sprzedawca ma prawo obciążyć Kupującego kosztem transportu zwrotnego.
4. Zapłata za towar może nastąpić za pomocą przelewu bankowego, lub przekazu pocztowego oraz szybkich płatności online.
5. Sprzedający zastrzega sobie prawo odrzucenia błędnie lub częściowo wypełnionych formularzy zamówienia. Zamówienia będą odrzucane także w sytuacji, gdy we wskazanych czasie nie zostanie uiszczony przelew w należytej wysokości.
6. W przypadku sprowadzenia produktów na specjalne zamówienie kupującego, kupujący zobowiązany jest wpłacić zaliczkę w wysokości 50% wartości zamówienia, a pozostałą kwotę przed wysyłką towaru.
7.Podczas odbioru przesyłki - Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia towaru pod kątem ilościowym, oraz wystąpienia ewentualnych uszkodzeń w transporcie. W razie ich wystąpienia, należy spisać protokół szkody z kierowcą i przesłać go wraz ze zdjęciami niezwłocznie na nasz adres mailowy skleplumigo@gmail.com
8. W przypadku dostawy towaru na palecie kurier nie wnosi towaru do lokalu.